MANZANA Fundacja Rozwoju Umiejętności Psychospołecznych

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Opis programu i warsztatów

Grupowe warsztaty z zakresu doradztwa zawodowego WCHODZIMY NA RYNEK PRACY mają na celu przygotować uczestników do wejścia na rynek pracy przez przekazanie im wiedzy oraz praktycznych umiejętności niezbędnych do rozpoczęcia kariery zawodowej.

W ramach dwudniowych  warsztatów (2 dni x 6h) prowadzonych w niedużych 15 osobowych grupach warsztatowych uczestnikom przekazana zostanie wiedza na temat tego, jak sprawnie poruszać się na rynku pracy.

Warsztaty są kierowane przede wszystkim do osób , która wkraczają na rynek pracy i nie wiedzą jak się na nim poruszać. Uczestnicy poprzez różne formy pracy – dyskusje grupowe, mini-wykłady, analizę doświadczenia, symulacje rozmów kwalifikacyjnych dowiedzą się jakie są ścieżki kariery zawodowej, poznają metody poszukiwania pracy, zdobędą umiejętności interpretowania ogłoszeń o pracę, nauczą się właściwie pisać CV i list motywacyjny, zdobędą umiejętności autoprezentacji.

 

Na warsztaty zapraszamy wszystkich, którzy chcą podjąć pracę i szukają wskazówek, jak sprawnie poruszać się na rynku pracy oraz zdobyć praktyczne umiejętności niezbędne do rozpoczęcia kariery zawodowej